Onderlinge wedstrijd jongens en meisjes 5 en 8 april 2017

 Clubkampioenschappen bij Sportvereniging Trios Rossum/Hurwenen.
Sportvereniging Trios organiseerde afgelopen woensdag en zaterdag clubkampioenschappen voor jongens en meisjes.
Beide wedstrijden werden drukbezocht door ouders en andere belangstellenden.
Het organiseren van beide wedstrijden op een dag is niet mogelijk door het grote aantal deelnemers.
Aan de jongens wedstrijd namen 25 jongens deel een aan de meisjes wedstrijd 80.
Ondanks het grote aantal turnsters verliep, dankzij een strak schema, de wedstrijd vlot en kon de uitslag na anderhalf uur bekend gemaakt worden.
Woensdag werd clubkampioen bij de jongens jeugd Marijn Maters en bij de oudere jongens Tijn Debets.
Zaterdag werd Sarah Dingemans clubkampioen bij de jeugd en Femke Vos bij de oudere meisjes.
In de verschillende categorieën oefenstof vielen de volgende prijzen.
1e prijzen voor:  Wesley van Houten, Thomas Bracht, Boudewijn Mijler, Rob Kraker, Jasmijn van der Meer, Sjors Boerem, Renske de Haan, Anneroos Stevens, Dian Hoekstra, Feline Verboven, Carmen Vos, Meike van Gameren.
2e prijzen voor: Gijs van der Wal, Bram Kooijmans, Daan de Vries, Jurgen van Woerkum, Louka Som de Cerf, Mara Snouck, Fleur Scheffers,Lisa Spijkerman,
Lientje van Oord, Sanne Peters, Bridget Nendels, Rachel Pippel.
3e Prijzen voor: Harold van Drunen, Siem Huntjes, Jasper van der Wal, Guus Dingemans, Maxime de Beer, Hannah van Heel, Yente Versteeg,
Ame van Os, Lyndsey Pippel, Maud van Biljouw, Denise van Wijnen, Renee Overmeijer.
De deelnemers die niet in de prijzen vielen kregen allemaal een mooie stimulering medailleClubkampioenschappen bij Sportvereniging Trios Rossum/Hurwenen.
Sportvereniging Trios organiseerde afgelopen woensdag en zaterdag clubkampioenschappen voor jongens en meisjes.
Beide wedstrijden werden drukbezocht door ouders en andere belangstellenden.
Het organiseren van beide wedstrijden op een dag is niet mogelijk door het grote aantal deelnemers.
Aan de jongens wedstrijd namen 25 jongens deel een aan de meisjes wedstrijd 80.
Ondanks het grote aantal turnsters verliep, dankzij een strak schema, de wedstrijd vlot en kon de uitslag na anderhalf uur bekend gemaakt worden.
Woensdag werd clubkampioen bij de jongens jeugd Marijn Maters en bij de oudere jongens Tijn Debets.
Zaterdag werd Sarah Dingemans clubkampioen bij de jeugd en Femke Vos bij de oudere meisjes.
In de verschillende categorieën oefenstof vielen de volgende prijzen.
1e prijzen voor:  Wesley van Houten, Thomas Bracht, Boudewijn Mijler, Rob Kraker, Jasmijn van der Meer, Sjors Boerem, Renske de Haan, Anneroos Stevens, Dian Hoekstra, Feline Verboven, Carmen Vos, Meike van Gameren.
2e prijzen voor: Gijs van der Wal, Bram Kooijmans, Daan de Vries, Jurgen van Woerkum, Louka Som de Cerf, Mara Snouck, Fleur Scheffers,Lisa Spijkerman,
Lientje van Oord, Sanne Peters, Bridget Nendels, Rachel Pippel.
3e Prijzen voor: Harold van Drunen, Siem Huntjes, Jasper van der Wal, Guus Dingemans, Maxime de Beer, Hannah van Heel, Yente Versteeg,
Ame van Os, Lyndsey Pippel, Maud van Biljouw, Denise van Wijnen, Renee Overmeijer.
De deelnemers die niet in de prijzen vielen kregen allemaal een mooie stimulering medailleSONY DSC